Güzel Sözler

Bir çok insan kitap okurken kendileri için önemli kelimelerin, cümlelerin ya da kendilerine hitap ettiğini düşündükleri paragrafların altını çizerler veya not alırlar.
Eskiden bu önemli notlar düşünürlerin kitaplarınının dipnotlarını oluşturuyordu. Gelmiş geçmiş en ünlü düşünürlerin vecizeleri, düşünceleri, bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor.

Tabi işler artık pek de eskisi gibi değil. Sosyal medya kullanımı ve akıllı telefonlar nedeniye artık kitap okumaz hale geldik. Artık çok uzun yazıları okumak bizim için güç olmaya başladı. İnsanlar kısa ve özlü ifadeleri daha çok tercih eder oldu. İşte tam da bu sebeple sosyal medya yeniden deyimleri,atasözlerini özlü ve kısa sözlerin yeniden günümüz de sıkça kullanılmasına vesile oldu. Her yaştan kullanıcılar bu kısa ve özlü sözleri internet dünyasında kendilerini ifade etmek için kullanmaya başladılar.
Bizde sizlere hislerinize tercüman olacak Güzel Sözler, Aşk Mesajları ve kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz sözleri  sizler için bir araya topladık. Bunların yaninda sizler için düşünürlerin sözleri, atasözleri,deyimler, özdeyişler,özlü sözler ve düşünürlerin kıssalarını derleyip hizmetinize sunmak tek amacımız  Güzel Sözler  siz takipçileri için bir kaynak, yeni nesillere kendilerini ifade edecek özlü sözleri bulabilecekleri bir platform olmayı hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir